NutriScience a NutriPet - doplnková výživa pre kone, psy a mačky. Hľadaj Registrovať | Prihlásenie
 

Obchodné podmienky

Výhradný dovozca produktov firmy NutriScience® a NutriPet® pre Slovenskú Republiku a Českú Republiku.

NutriScience EU
Kysucký Lieskovec 533
023 34 Kysucký Lieskovec
Slovenská  Republika

IČO: 40522172
IČ DPH: SK1045451847
Tel./Fax:
+421 (0)948 410 173

E-mail: info@nutriscience-eu.com

Všeobecné podmienky používania online obchodu

Platobné podmienky

  1. Tovar zasielaný na dobierku je zaplatený pri prevzatí zásielky.
  2. Tovar platený prevodom na účet na základe proforma faktúry, platbou cez PayPal je zaslaný po pripísaní predmetnej čiastky na účet našej firmy.
  3. Zákazníkovi automaticky vzniká nárok na zľavu 5% z ceny tovaru, ktorý naša firma nevyexpeduje vo vyznačenej lehote.

Dodanie tovaru

  1. V prípade nadrozmerných zásielok (nad 20 kg) sa poplatok za doručenie može dojednať individuálne.
  2. V prípade nevyzdvihnutia zásielky si naša firma vyhradzuje právo vyúčtovať zákazníkovi obojsmerné prepravné náklady na zásielku v plnej výške podľa cenníka doručovateľskej služby (Slovenská pošta, kuriér).

Poštovné

Objednávka Poštovné

Slovensko

Normálny balík
do   99,00 EUR 2,00 EUR
od 100,00 EUR zadarmo
Na dobierku
do   99,00 EUR 3,50 EUR
od 100,00 EUR zadarmo
Kuriér
paušálne 6,25 EUR

Česká republika

paušálne 3,50 EUR

Rakúsko

do   99,00 EUR 5,00 EUR
od 100,00 EUR zadarmo

Európa
(DE, CH, BE, BG, DK, FI, FR, GR, IT, LI, LU, NL, NO, PT, ES, SE, UK, ...)

do   45,00 EUR 15,00 EUR
do 100,00 EUR 12,00 EUR
do 150,00 EUR 5,00 EUR
od 150,00 EUR zadarmo

Reklamácia

Predajca nie je zodpovedný za prípadné škody spôsobené dopravcom (Slovenská pošta, kuriér) s výnimkou dovozu tovaru našimi pracovníkmi. Ak sa hodnoverne preukáže, že dodaný tovar bol vyexpedovaný v zlej kvalite (pokazený), kupujúci má právo na jeho bezplatnú výmenu za tovar v rovnakej hodnote. Podmienkou vybavenia reklamácie je vrátenie poškodeného tovaru.

Náklady na spätné zaslanie tovaru v prípade akceptácie reklamácie budú hradené našou firmou.

Všetky reklamácie sú vybavované podľa platných zákonov Slovenskej republiky.

Vrátenie tovaru zákazník uskutoční prostredníctvom pošty. Naša firma neakceptuje vrátenie tovaru prostredníctvom dobierkovej služby. Je potrebné, aby zaslaný tovar bol poslaný ako bežný alebo obchodný balík.

Na všetky produkty, ktoré Vám boli doručené, poskytujeme záruku spätného odkúpenia. V prípade, že sa do 14 dní rozhodnete danú objednávku vrátiť, zašlite nám neporušený tovar na našu adresu a my Vám vrátime jeho protihodnotu prevodom peňazí na účet alebo poštovou poukážkou. V tomto prípade náklady na  vrátenie tovaru znáša zákaznik sám.

Záruka

Na každý predávaný tovar sa vzťahuje zákonná záručná doba, pokiaľ pri tovare nie je uvedené inak.

Predajca nenesie zodpovednosť

- za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené dopravcom
- poškodenie zásielky zavinené poštou, resp. expresnou zásielkovou službou
- prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia, prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok.

Zásielky do zahraničia a Českej republiky

Tovar zasielame do celej Európy vrátane Českej republiky prostredníctvom Slovenskej pošty. Cena za dobierku a poštovné je účtovaná podľa platného cenníka Slovenskej pošty.

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov má u nás najvyššiu prioritu!

Ktoré z Vašich osobných údajov ukladáme a ďalej spracovávame?
Aby sme mohli vybaviť Vašu objednávku, musíme si uložiť Vaše osobné údaje. Poskytnutie údajov je z Vašej strany dobrovoľné, nepovinné a bez dôsledkov. Samozrejme máte právo požiadať o ich zmenu či úpravu tak, aby zodpovedali skutočnosti, alebo tieto údaje nechať z databázy celkom odstrániť. Za týmto účelom nás, prosím, kontaktujte.

Ako využívame Vaše údaje?
Naša spoločnosť zhromažďuje a spracováva vami poskytnuté údaje za účelom ponuky obchodu a služieb. Údaje môžu byť spracované pre marketingové účely zásielkového predaja v rámci našej spoločnosti na dobu neurčitú v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 odst. 3 citovaného zákona ste oprávnený(á) kedykoľvek písomne namietať proti ďalšiemu spracúvaniu (poskytovaniu), resp. využívaniu v poštovom styku. Vaše osobné dáta považujeme za prísne dôverné, nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

Používanie tejto web stránky spolu s elektronickým obchodom, ako aj kontaktovanie našej firmy za účelom informovania je podmienené dodržiavaním uvedených podmienok. Týmito podmienkami sa riadi aj sťahovanie obsahu ako aj obrázkov zo stránky. Tieto podmienky strácajú platnosť iba v prípade, ak budú vydané nové podmienky, alebo vo výnimočných prípadoch, ktoré sú vždy riadne definované. Každý návštevník tejto stránky súhlasí s uvedenými podmienkami, preto je potrebné oboznámiť sa nimi.

Obsah stránky www.nutriscience-eu.com podlieha autorskému právu. Akékoľvek používanie obsahu alebo jeho časti je možné len s písomným súhlasom majiteľa.