top of page

Ambasádori a jazdci NutriScience

Doplnky Nutriscience používajú profesionálni jazdci z celého sveta. Vybrali sme pre Vás tých najúspešnejších, ktorým produkty Nutriscience pomohli pre vzostup ich kariéry.


Kate Dwyer

Kate je jednou z najlepších drezúrnych jazdkýň v Írsku s vynikajúcimi výsledkami. Kate je prvou írskou jazdkyňou, ktorá vyhrala 5 * špeciál Grand Prix. Tento úžasný počin dosiahla v Doha, Qatar v roku 2020 so svojím koňom Snowdon Faberge. Kate bola tiež členkou tímu, ktorý minulý rok dosiahol olympijskú kvalifikáciu. Kate je v írskom drezúrnom olympijskom teame Tokio 2021 a počas svojej kariéry používa produkty NutriScience Equine Gold a Arthri Aid .


Alberto Giugni


Taliansky jazdec pretekov Alberto je hrdým ambasádorom značky NutriScience. Alberto je člen talianskeho tímu, ktorý má sídlo vo Veľkej Británii. Taliansko reprezentoval na majstrovstvách Európy v roku 2005 v Blenheime a na svetových jazdeckých hrách v roku 2006 v nemeckom Aachene. Alberto pravidelne súťaží na medzinárodnej úrovni vo Veľkej Británii a Írsku s radom významných výsledkov, vrátane toho, že jeho kôň Mischievous dosiahol olympijskú kvalifikáciu a druhý jeho kôň bol tiež takmer kvalifikovaný. Alberto prevádzkuje veľmi úspešné jazdecké centrum Downs vo Wiltshire - účelové zariadenie na prípravu súťažných koní. Alberto doplnky NutriScience používa už niekoľko rokov. Obľubuje AnxiKalm upokojujúcu pastu, ktorá sa stala neoddeliteľnou súčasťou súťaží pre každého koňa, ktorý je napätý v drezúre alebo parkúrovom jazdení.


Siân Coleman


Írská eventerka Siân Coleman je najnovšou jazdkyňou, ktorá sa pripojila k NutriScience ako ambasádor značky. Siân je veľmi dobre etablovaná pretekára so sídlom v Mallow v Co Cork. Dosiahla množstvo významných úspechov v Írsku aj vo Veľkej Británii, pričom jedným z vrcholov bolo víťazstvo v CCI *** v Camphire minulý rok. Má veľmi všestranný tím koní, vrátane dvoch koní na úrovni 4 *, ako aj niekoľko koní z majstrovstiev sveta mladých koní. Siân je členom írskeho kádra Olympic Horizon a v roku 2021 sa zameriava na 5 * súťaže. Siân s veľkým úspechom využíva doplnok AnxiKalm Compete . Doplnok AnxiKalm koňom veľmi pomohol. Vďaka AnxiKalmu boli kone vyrovnané a kľudné. Siân je veľkým fanúšikom AnxiKalm Compete pretože ho môže podávať počas súťaží, nakoľko neobsahuje zakázané látky.Alicia Griffiths


Celoživotná jazdkyňa Alicia jazdila na PSG a trénovala na Inter 1, až náhle a neočakávane stratila zrak vo veku 19 rokov. Láska a vášeň ku koňom jej dali odhodlanie pokračovať v jazdeckej parašuistike. Alicia súťažila za Veľkú Britániu v para drezúre s Agreus Ophelia (alias Darcy) na striebornej a zlatej úrovni. V roku 2019 bola vybraná do Tímu GB súťažiť v Bishop Burton a Keysoe s Darcy. V dôsledku medzinárodného víťazstva boli teraz Alicia a Darcy vybraní a pozvaní na pódiovú cestu Britskej jazdeckej federácie. V apríli 2019 bola Darcy diagnostikovaná s vredmi 4. stupňa a na veterinárne odporúčanie bol do kŕmnej dávky pridaný GastroCare. GastroCare pomáha Darcy s vredmi. Na rok 2021 sa Alicia teší na domáce a medzinárodné preteky.Ciaran Glynn


Ciaran je jazdec na medzinárodných podujatiach, ktorý súťažil až do úrovne európskych majstrovstiev. Zúčastnil sa na 5 * podujatiach v Badmintion a Burghley vo Veľkej Británii a bol úspešný aj na domácom medzinárodnom preteku v Írsku. Je trénerom úrovne 1 FEI a trénuje jazdcov, organizuje kliniky v Killossery Lodge - jeho základni v Swords Co. Dublin. Ciaran trénuje mladé aj súťažné kone z Killossery. Ciaran používal rôzne doplnky NutriScience vrátane Equine Gold a na svojich koňoch pozoruje lepší zdravotný stav.
40 views0 comments

Comments


bottom of page