top of page
shutterstock_1084607918.jpg

NutriScience - Dávame vedu do doplnkov výživy už viac ako dve desaťročia.

 

O spoločnosti NutriScience : sme oceňovanou značkou doplnkov pre zvieratá so sídlom v Waterforde v Írsku. Spoločnosť NutriScience založila v roku 1999 absolventka výživy a marketingu, farmaceut a veterinárka s odbornými znalosťami v oblasti koní. Tieto kombinované znalosti umožnili tímu vytvoriť rad efektívnych a osvedčených produktov NutriScience, ktoré koňom pomáhajú dosiahnuť maximálny výkon a zlepšiť celkové zdravie.

 

V roku 2016 značku NutriScience získala spoločnosť Swedencare AB a stala sa súčasťou medzinárodne uznávanej skupiny Swedencare Group. Od tej doby je záväzok spoločnosti pokračovať v investovaní do výskumu a vývoja jasný a teraz sa môže pochváliť novým najmodernejším výrobným závodom s akreditáciou GMP B8 v hodnote niekoľkých miliónov eur, ktorý sa nachádza v samom srdci írskeho Waterfordu. Spoločnosť NutriScience je veľmi hrdá na to, že podporuje najvyššie výrobné štandardy na svojej výrobnej základni dosiahnutím certifikátu o bezpečnosti krmiva GMP + . Toto osvedčenie sa vzťahuje na správnu výrobnú prax, ktorá zahŕňa systém zabezpečenia konzistentnosti a kontroly pri výrobe výrobkov podľa štandardov kvality. Je to štandard zaisťujúci bezpečnosť krmiva a potvrdzuje sa, že každý výrobok NutriScience má najvyššiu kvalitu.

Značka NutriScience, ktorá je držiteľom ceny National Business Innovation Award a írskeho vývozcu roka, je viditeľná na celom svete a má zastúpenie vo viac ako 15 krajinách po celom svete.

 

Celá rada produktov NutriScience je jedinečne formulovaná na základe najnovšieho vedeckého výskumu v oblasti výživy zvierat. Vysoko skúsený technický tím zaisťuje dodávku vynikajúcej kvality a účinnosti výrobkov spolu s dodržiavaním najvyšších štandardov. Vďaka sústredenému, vybranému a kvalitnému sortimentu môžete dôverovať spoločnosti NutriScience, že poskytuje najlepšiu výživovú podporu, či už ide o vysoko výkonného koňa alebo milovaného rodinného miláčika.

 

Doplnky NutriScience používajú jazdci z celého sveta, o ich skúsenostiach si môžete prečítať tu .

© 2021 by Nutriscience_eu

Doplnková výživa pre kone, psy a mačky

bottom of page